Fantasy of Lights Basketball: Finals

Large School Boys

Pool A

Sunrise (KS)  85

Burkburnett   37

Burkburnett                  42

Colleyville Heritage  105

Sunrise (KS)              43

Colleyville Heritage  36

1. Sunrise

2. Heritage

3. Burkburnett

Pool B

#12 Plano East  82

Rider                 60

1. Plano East

2. Rider

3. (God's Academy Forfeited)

Pool C

O.D. Wyatt  43

Hirschi         31

Corsicana     61

O.D. Wyatt  42

Hirschi       50

Corsicana  64

1. Corsicana

2. O.D. Wyatt

3. Hirschi

Pool D

Grapevine Christian  74

Wichita Falls             85

Christian Life            74

Grapevine Christian  90

Wichita Falls   88

Christian Life  70

1. WFHS

2. Grapevine Christian

3. Christian Life

Large School Girls

Pool Play

Prince of Peace  65

Wichita Falls      64

Lubbock             34

Prince of Peace  49

Wichita Falls  68

Lubbock         40

1. Prince of Peace

2. Wichita Falls

3. Lubbock

Bracket Play - 1st Round

Burkburnett

28

Bishop Dunne  40

Prestonwood Christian  41

Arlington Martin           31

Mansfield Timberview  43

#8 Rider                         47

Krum  46

Paris    26

#22 Bowie  62

Palo Duro   44

Cleburne  72

Hirschi      48

Quarterfinals

Prestonwood Christian  48

Bishop Dunne                74

#12 Krum  44

#8 Rider     59

#22 Bowie  67

Cleburne     31

(Prince of Peace wins Pool Play, takes final semifinal spot)

Consolation Quarterfinals

Martin           50

Burkburnett  26

Paris              36

Timberview  68

Hirschi       44

Palo Duro  62

(WFHS takes 2nd in Pool Play, takes final consolation semifinal spot)

Small School Boys

Pool A

WF HEAT    32

Archer City  72

Archer City  72

Nocona         66

Nocona       66

WF HEAT  27

1. Archer City

2. Nocona

3. WF HEAT

Pool B

Bellevue    59

City View  45

New Way Christian  70

Bellevue                    78

City View                  47

New Way Christian  67

1. Bellevue

2. New Way Christian

3. City View

Pool C

#20 Blue Ridge  60

Holliday             45

Dodd City           34

#20 Blue Ridge  57

Holliday     54

Dodd City  25

1. Blue Ridge

2. Holliday

3. Dodd City

Pool D

Hawley  47

Petrolia  60

Petrolia        67

Hirschi JV  44

Hirschi JV  36

Hawley       41

1. Petrolia

2. Hawley

3. Hirschi JV

Small School Girls

Pool A

Notre Dame  19

Archer City   80

#16 Dodd City  64

Notre Dame      23

Archer City       42

#16 Dodd City  43

1. Dodd City

2. Archer City

3. Notre Dame

Pool B

Quanah                       19

#4 Texoma Christian  35

Bellevue  32

Quanah    45

#4 Texoma Christian  60

Bellevue                     37

1. Texoma Christian

2. Quanah

3. Bellevue

Pool C

Rider JV         47

Faith Family  20

Edgewood  47

Rider JV     27

Faith Family  13

Edgewood      59

1. Edgewood

2. Rider JV

3. Faith Family

Pool D

Petrolia    25

Holliday  43

Uplift N. Hills  37

Petrolia             48

Holliday           58

Uplift N. Hills  21

1. Holliday

2. Petrolia

3. Uplift N. Hills

Find the complete brackets and schedule for Saturday at